2. Sinif Emniyet Müdürü Emine Emeksizoglu’nu kaybettik

MUGLA - Mugla Emniyet Müdürlügü'nde görevli 2. Sinif Emniyet Müdürü Emine Emeksizoglu (46), beyin tümörü nedeniyle 11 aydir tedavi gördügü Ege Üniversitesi Tip Fakültesi Hastanesi'nde yasamini yitirdi.

Emine Emeksizoglu için Mugla Emniyet Müdürlügü önünde düzenlenen törende konusan Mugla Emniyet Müdürü Mehmet Emin Körpe, meslektaslarini kaybettiklerini belirterek, “Yakalandigi amansiz hastalik sonucu basarili meslektasimizi kaybetmenin üzüntüsünü yasiyoruz. 11 ay önce yakalandigi hastaligi yenemedi. Mugla’da göreve basladiktan kisa bir süre sonra bu hastaliga yakalandi. Üzüntümüz büyük. Allah rahmet eylesin. Ailesine ve meslektaslarima bassagligi diliyorum” dedi.

Mugla Valisi Hüseyin Aksoy ise, Emeksizoglu’na Allah’tan rahmet diledigini belirterek, “Emine Emeksizoglu, Mugla Il Emniyet Müdürlügü’ne atanan ve atandiktan kisa bir süre sonra yakalandigi amansiz hastalik nedeniyle yasam mücadelesi veren bir arkadasimizdi. Takdir bu kadarmis. Kendisini bu törenle son yolculuguna ugurluyoruz. Yurdun degisik yerlerinde ülkemiz için degerli hizmetler veren Emeksizoglu, Mugla’da da bu hizmetlerine devam etti. Basta esi ve çocuklari olmak üzere, emniyet teskilatina ve tüm Mugla’ya bassagligi diliyorum” diye konustu.

Emniyet Müdürlügü’nde düzenlenen törene Mugla Valisi Hüseyin Aksoy, Mugla Il Emniyet Müdürü Mehmet Emin Körpe, Mugla Emniyet Müdürlügü’nde görevli polis memurlari ve Emine Ekmeksizoglu’nun ailesi ile yakinlari ile katildi.