30 saniye önce ayrıldığı büfeye kamyon çarptı

Sahibinin açtıktan sonra dışarı çıktığı büfe, kontrolden çıkan kamyon tarafından yerle bir edildi. Büfe sahibi 30 saniye önce dışarı çıktığı için kurtuldu.

Yolun üst tarafındaki bekçi kulübesine gitmek için yürümeye başlayan Cihangir Arıcı, üzerine gelen kamyonu görünce kendini yol kenarına attı.
Murat Doğan’ın kullandığı 06 LAJ 69 plakalı kamyon, virajda kaymaya başladı. Kontrolden çıkan kamyon, yol kenarında Cihangir Arıcı’ya ait büfeyi yerle bir ettikten sonra, duvarın üzerinde yan yatarak durabildi.
Kamyonun sürücüsü Murat Doğan, parçalanan kamyondan aşağı düştü. Kanlar içinde kalan sürücü, kazanın meydana geldiği yerin karşısındaki Mamak İlçe Jandarma Komutanlığı’ndaki askerlerin yardımıyla, olay yerine gelen 112 Hızır Acil ambulansı ile Numune Hastanesi Acil Servisi’ne götürüldü.
Büfe sahibi Cihangir Arıcı olayı şöyle anlattı: “Sabah büfeyi açtıktan sonra, dışarıya çıktım. Yukarıdaki bekçi kulübesine gitmek için yürümeye başladım. O sırada kamyon üstüme geldi. Kenara kaçtım. Virajı alamadı. Bu kesin büfeye girer, dedim. Ondan sonra bu hale geldi.”
Cihangir Arıcı’nın babası Bülent Arıcı ise kazadan sonra kamyon sürücüsünün aşağıya düştüğünü, yerde kanlar içindeyken olay yerine gelen askerlerin yardımıyla ambulansa bindirip, gönderdiklerini söyledi.