4 kardeşin annelerinin ölümü üzerine intihar ettiği iddia ediliyor

Kahramanmaraş'ta babalarına ait bağevinde ölü bulunan 2'si erkek 4 kardeşin bugün toprağa verilmesi bekleniyor.

Kahramanmaraş’ta babalarına ait bağevinde ölü bulunan 2’si erkek 4 kardeşin bugün toprağa verilmesi bekleniyor. Astım hastası annelerinin geçtiğimiz hafta hayatını kaybettiği öğrenilen kardeşlerin psikolojik nedenlerden dolayı intihar etmiş olabilecekleri ifade edildi. Baba Necdet Sağocak ise, çocuklarının ölüm haberi üzerine şoka girdi.
Olaydan yaklaşık 5 saat sonra ulaşılabilen ve kısa bir süre önce de İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yetiren eşini toprağa veren Avukat Necdet Sağocak, çocuklarının ölüm haberi üzerine şoka girdi. Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma, ölümleri şüpheli bulunan kardeşlerin toplu intihar etmiş olabilecekleri ihtimali de araştırırken 4 kardeşini cesedi Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Cenazelerin bugün toprağa verilmesi bekleniyor.
Kahramanmaraş merkeze 5 kilometre uzaklıktaki Dereli Köyü yakınlarındaki bağevinde meydana gelen olayda 26 yaşındaki Berroris, 31 yaşındaki Raden adlı erkek kardeşler ile 30 yaşındaki Rulin ve 27 yaşındaki Sajen Sağocak kız kardeşlerin cesetlerinin biri mutfakta, biri odunlukta, biri evin girişinde ve biri de evin yanında iple asılı bulundu.