5 yerinden bıçaklandı 150 metre süründü

Adana'da bir kişi vücudunun çeşitli yerlerine aldığı 5 bıçak darbesiyle öldürüldü.

Kapının önüne yığılıp, eşinden bir bardak su isteyen Akkar, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Bir bilgisayar şirketinde çalışırken psikolojik tedavi görüp, 3 yıl önce malulen emekli edilen Kubilay Yılmaz Akkar, Güzelyalı Mahallesi 27 sokak 16 numaralı evinden gezmek için akşam saat 18.00 sıralarında ayrıldı. Akkar, yaklaşık 1 saat sonra 150 metre ilerideki 6 sokakta kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından bıçaklandı. Kalbine ve göğsüne aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Akkar, yaklaşık 150 metre yerde sürüklenerek eve geldi. Kapı önüne yığılan Akkar, eşi 33 yaşındaki Süreyya Akkar ve beraber yaşadığı annesi 74 yaşındaki Süheyla Akkar’a seslendi. Yerde yaralı halde yatan eşini gören Süreyya Akkar, hemen 112 Acil Servis’e haber verdi. Genç kadın, ambulans gelene kadar eşine sarılıp ölmemesi için dua etti. Gelen ambulans ile Adana Numune Hastanesi’ne kaldırılan Akkar, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Eşinin ölüm haberini alan Süreyya Akkar, sinir krizleri geçirdi.

Eşinin eve geldiğinde ağır yaralı olduğunu söyleyen Akkar, “Kapıyı açtığımızda yerde yatıyordu. Hemen sarılıp dua etmeye başladım, ambulansa haber verdim. Çok acı çektiğini söyleyip, bir

bardak su istedi, ancak içemedi” dedi. Oğlunun kimseyle bir husumetinin olmadığını söyleyen Anne Akkar ise, “Oğlum, evdeki bilgisayar bozulunca canın sıkıldığını söyleyip dışarı çıktı. Sonra ne olduğunu bilmiyorum” diye konuştu. Polis, cinayet zanlılarını bulmak için çalışma başlattı.