5 yıldızlı otelde korkunç cinayet!

Beş yıldızlı bir otelde ilaç firmasının toplantısı için bulunan iki arkadaş arasında çıkan kavgada, bir kişi camla boğazı kesilerek öldürüldü.

Belek’teki beş yıldızlı bir otelde bir ilaç firmasının toplantısına katılan Osman Yalçınkaya (26) ile Mahmut Akdan (24) arasında, gündüz tartışma çıktı. Çevredekilerin ayırdığı iki arkadaş, akşam ilaç firmasının gala gecesine katıldı. Burada da tartışmaya devam eden ve birbirlerine küfreden Yalçınkaya ve Akdan, daha sonra odalarına çıktı.

İddiaya göre, Osman Yalçınkaya’nın odasına giden Mahmut Akdan, kendisine küfür ettiğini belirterek, Yalçınkaya ile yeniden tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüştü ve Yalçınkaya, şarap bardağını kırarak, Mahmut Akdan’a saldırdı. Bir süre Yalçınkaya ile odada boğuşan Akdan, “Bunun hesabını soracağım” diyerek lobiye indi. Çağrılan ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan ve şah damarının kesildiği bildirilen Akdan, aşırı kan kaybından yaşamını yitirdi.

Mahmut Akdan’ın cesedi, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Osman Yalçınkaya’yı Belek jandarması gözaltına aldı. Öte yandan, havlusunun kaybolduğunu belirten Yalçınkaya’nın bundan arkadaşı Akdan’ı sorumlu tuttuğu ve tartışmanın bu yüzden çıktığı iddia edildi.