54 yıllık çift aynı evde yaşıyor ama 20 yıldır konuşmuyor

Uşak'ta yaşayan 54 yıllık evli çift aynı evde yaşıyor ama 20 yıldır konuşmuyorlar.

Canlı yayına çıkan karı-koca, 9 çocuk ve 32 torun sahibi 54 yıllık evli olmalarına rağmen 20 yıldır aynı evde yaşıyor ama birbirleriyle konuşmuyorlar.

Ayrı odalarda yaşayan çift, canlı yayında da birbirlerinin yüzüne bakmadılar.

Neden küstüklerini bile doğru dürüst hatırlamayan Celal ve Fadime Şahın, programda da birbirlerini suçlamaya devam ettiler. Esra Ceyhan Şahin çiftini barıştırmak için çok uğraştı.

Eşini suçlayan Fadime Şahin, “Ben çok lüzumsuz lafları sevmem. Gönlüm çok kırıldı. İçimden gelmiyor. Tamam ölümlü dünya ne yapalım. Var mı çaresi? Çat kapıyı vurup gidyor, bir ay gelmiyor, küsüyor gidiyor. Böyle böyle soğudum. Anlaşamadık. Önceden seviyordum ama artık içimden gelmiyor” diye kendisini savundu.

Celal Şahin ise eşinin sözlerinin doğru olmadığını söyledi ve barışmak istemesine rağmen eşinin kabul etmediğini anlattı. Esra Ceyhan’ın ısrarları sonucu Özür dileyen Celal Şahin, eşi Fadime Şahin ile el sıkıştı. Ancak Fadime Şahin’in pek de gönüllü olmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Bu arada, Fadime Şahin’in cep telefonu canlı yayında susmak bilmedi. Çiftin torunlarından biriyle cep telefonundan konuşan Esra Ceyhan, torunlarının da barışma isteğini yineledi.