A Milli Basketbol Takımı yarın Polonya ile son provayı yapacak

A Milli Basketbol Takımı, yarın Polonya ile son provayı yapacak.

A Milli Basketbol Takımı, yarın Polonya ile son provayı yapacak. A Milli Basketbol Takımı, 2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası öncesinde yarın Polonya ile karşılaşacak.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 4 – 22 Eylül tarihleri arasında Slovenya’da düzenlenecek 2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası öncesinde son sınavını yarın verecek. Ay – yıldızlılar, Avrupa basketbolunun yükselişte olan takımlarından Polonya’yı konuk edecek. Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanacak ve seyirciye ücretsiz olacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak ve NTVSpor ekranlarından canlı yayınlanacak.

16 Temmuz’de toplanarak kamp çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren A Milli Basketbol Takımı, Spor Toto World Cup 11’in ardından çalışmalarına İstanbul’da yaptığı antrenmanlarla devam etti. Bu akşam 18.00 – 20.00 saatleri arasında yarın ise sabah 1 saat sürecek bir antrenman ile ay – yıldızlılar, Polonya maçının hazırlıklarını noktalayacaklar.

Bugün Türkiye’ye gelen Polonya takımı akşam saatlerinde maçın oynanacağı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda bir antrenman yapacak.