Acun Ilıcalı Deniz Seki’ye teklif götürdü

Acun Ilıcalı'nın Deniz Seki'ye yarışma için teklif götürdüğü iddia edildi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 'uyuştırucu ticareti yapmak' suçundan 3 yıl cezaevinde kalan ve geçtiğimiz gün tahliye edilen Deniz Seki'ye 'O Ses Türkiye' yarışması için teklif götürdüğü iddia edildi.

Hapisten çıkmasının ardından Türkiye gündemine oturan Deniz Seki için, Acun Ilıcalı'nın kanalına transfer olacağı magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcının, Sibel Can'ın yerine 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri koltuğuna oturacağı iddia edildi.

'O SES TÜRKİYE'YE Mİ GELİYOR?

Ünlü şarkıcının adının "O Ses Türkiye'nin jüri adayları arasında geçtiği ancak bu teklife şimdilik sıcak bakmadığı konuşuluyor. Dün akşam ünlü şarkıcı için konakladığı otelin kral dairesinde yakın dostları Gülben Ergen ile Demet Akalın özel bir parti düzenledi. Rengarenk süslemeler, kokteyller, özel dekorlar ve birbirinden lezzetli pastaları karşısında gören Deniz Seki gözyaşlarını tutamadı. Sanatçının özgürlük partisine Demet Akalın ve Gülben Ergen'in yanı sıra Nükhet Duru, Metin Arolat, İskender Paydaş ve Armağan Çağlayan gibi yakın dostları katıldı. Öte yandan Deniz Seki için menajeri Özgür Aras, şu günlerde içinde güvenlik, fotoğrafçı gibi çalışanlardan oluşan özel bir yeni ekip kuruyor.

TÜRKİYE