Acun Ilıcalı TV8 çalışanlarını kovacak mı?

TV8'i satın alan Acun Ilıcalı, kanalda çalışan personelleri değiştirecek mi?

Acun Ilıcalı'nın TV8'i alıp almayacağı merak ediliyordu. Acun Ilıcalı Twitter'dan satış sürecinin başladığını duyurdu. TV8'de Telegol programını sunan Serhat Ulueren çalışnların durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı TV8'in yeni sahibi oluyor. TV8 çalışanlarının durumu ise merak ediliyor. TV8'de Telegol programını sunan Serhat Ulueren, çalışanların durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

TV8 ÇALIŞANLARININ DURUMU NE OLACAK?

Acun Ilıcalı'nın TV8'i almasının ardından en çok merak edilen konu ise, çalışanların durumunun ne olacağı. TV8'deki programların ve ekibin akıbeti ne olacak?

TV8'de Telegol programınının yapımcısı ve sunucusu Serhan Ulueren bu konuda açıklamalarda bulundu. Telegol programı, haftanın üç günü yayınlanıyor. Cuma, cumartesi, pazar günleri yayınlanan Telegol programı devam edecek mi?

Serhat Uludere, TV8'in akıbetiyle ilgili şunları söyledi: Acun Ilıcalı'nın TV8'i satın alma sürecini, bende herkes gibi medyadan yazılanlardan çizilenlerden takip ediyorum. TV8'de benim ve ekibimin sözleşmesi 2014 Haziran ayına kadar devam ediyor. Bize henüz ne kanal yönetimi ne de Acun Ilıcalı tarafından hiçbir şey tebliğ edilmedi.Şu anda kanal çalışanlarında gergin bir bekleyiş söz konusu. Kanalda yüksek maaşlı çalışan arkadaşlar var, kıdem tazminatlarının ne olacağı konusunu herkes merak ediyor. İşten çıkartmalar olacak mı? Herşey muğlakta, bu konuda bir açıklama bekleniyor

"ACUN ILICALI İLE SAMİMİYETİM YOK"

Telegol programını sunan Serhat Ulueren, Acun Ilıcalı ile samimiyetinin olmadığını söyledi. "Kendisini tanımıyorum, sadece birkaç defa selamlaşmışızdır. Bizimle devam etmek istiyorlarsa bunu bana ve ekibime tebliğ etmek durumundalar. Biz haftasonu yayınlarımıza hiçbir şey olmamış gibi hazırlanıyoruz, çıkıp yayınımızı gerçekleştireceğiz" dedi.

Acun Ilıcalı'nın TV8'i satın almasının ardından, TV8 çalışanlarının durumu merak ediliyor.