Adana’da Atatürk fotoğrafları sergisi açıldı

Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 75. yıl dönümü nedeniyle tüm haftaya yayılan çeşitli anma etkinlikleri düzenleyen Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde 'Atatürk Fotoğrafları' sergisi açıldı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 75. yıl dönümü nedeniyle tüm haftaya yayılan çeşitli anma etkinlikleri düzenleyen Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde ‘Atatürk Fotoğrafları’ sergisi açıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla açılan sergide, Büyük Önder’in birbirinden değerli fotoğrafları yer alıyor. Adana’nın simgesi pamuğun kozasını simgeleyerek kenti tanıtmanın yanı sıra Türk sinemasına da büyük katkı sunan Altın Koza Film Kültür ve Sanat Festivali’nin yıl boyuna yayılan kültür ve sanat etkinliklerinin de bir parçası olan sergi, ilk günden büyük ilgi gördü. Adana Optimum-Altın Koza A.Ş işbirliği ile açılan sergide Büyük Önder Atatürk’ün birbirinden değerli 45 adet siyah-beyaz fotoğrafları yer alıyor. Sergi 17 Kasım tarihine kadar gezilebilecek.