Adana’da silahlı saldırı; 1 ölü

Adana'da bir kişi henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı.

Edinilen bilgiye saat 02.00 sıralarında Hürriyet Mahallesi 12. Sokak’ta bulunan Birinci İnönü İlköğretim Okulu yanında evine gittiği belirtilen Ayhan E. (26), henüz belirlenemeyen sebepten dolayı kişi veya kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı.

Sağ kalçasından tek kurşun yarası alan Ayhan E. tedavi edilmek üzere Adana Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralanan E.’nin kendisini vuranları görmediğini söylerken, hayati tehlikesinin bulunduğu kaydedildi.

Ameliyata alınan E. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hastaneye gelen Ayhan E.’nin yakınları ise sinir krizleri geçirerek taşkınlık yaptı.

Öte yandan silahlı saldırı sonucu yaralı olarak hastaneye gelen Ayhan E.’nin aşırı dozda uyuşturucu aldığı ve bu nedenle komaya girdiği kaydedildi. E.’nin hırsızlık, yankesicilik ve dolandırıcılık başta olmak üzere birçok suçtan dolayı sabıkasının bulunduğu belirtildi.

Bu arada E.’nin vurulduğu yerde polis olayın faillerini yakalamak için operasyon başlattı.