ADASO-MÜSİAD buluşmasında işbirliği mesajları verildi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adana Şubesi yöneticilerinin, Adana Sanayi Odası (ADASO) yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde, birlik, beraberlik ve işbirliği mesajları verildi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adana Şubesi yöneticilerinin, Adana Sanayi Odası (ADASO) yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde, birlik, beraberlik ve işbirliği mesajları verildi.

Adana Sanayi Odası’nı ziyarette konuşan MÜSİAD Şube Başkanı Suat Yahşi, Adana sanayisi ve ekonomisinde önemli sorunlar bulunduğunu, ADASO’nun yeni yönetiminin Adana sanayisi ve ekonomisine önemli katkılar sağlayacağına inandıklarını belirtti. Kentin birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç bulunduğunu vurgulayan Yahşi, “Birlik beraberlik içerisinde olunmalı. Birlikte hareket edilmelidir. Bu birlikten Adana ve ekonomisi büyük fayda sağlayacaktır.” dedi.

ADASO Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu da, Adana’nın yeni meclis ve yönetiminden beklentilerinin yüksek olduğunu belirterek, “ADASO’da başlayan yeni dönemin farkı ve farklılığı önümüzdeki süreçte ortaya çıkacaktır. MÜSİAD’ın yapıcı, önerici desteğini bekliyor, işbirliğinin gelişerek devam etmesini arzu ediyoruz.” diye konuştu.

ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, MÜSİAD yönetiminin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. Kentteki tüm kurum ve kuruluşlarla her türlü işbirliğine hazır olduklarını ifade eden Kıvanç, “Eli taşın altında olanlarız, el birliğiyle, gönül birliğiyle Adana sanayisinin gelişmesi, üretimin, istihdamın ve ihracatın artırılması için çaba harcayacağız. Adana sanayisini hep birlikte geleceğe taşımanın gayreti içerisinde olacağız.” ifadelerini kullandı.

Ziyarette, MÜSİAD Şube Başkan Yardımcıları Nayim Yeldan, Savaş Daşkan, Mehmet Akif Akyıldız ve Burhan Kavak, Yönetim Kurulu Üyeleri Ergün Kurluk, Ümit Başçıl, Ömer Tekdemir, İhsan Bermekoğlu, ADASO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İmam Gazali Hıradağı, yönetim kurulu üyeleri İsa Tuzcu, Salih Sütcü hazır bulundu.