Adıyaman Emniyeti 63 kilogram kubar esrar ele geçirdi

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Gerger ilçesi girişinde bir kamyonette 63 kilogram kubar esrar maddesi ele geçirdi.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Gerger ilçesi girişinde bir kamyonette 63 kilogram kubar esrar maddesi ele geçirdi. Olayla ilgili yakalanan şahıslar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü, uyuşturucu madde kullanan, ticaretini yapan şahıslara yönelik çalışma başlattı. Gerger ilçesinde E.E. isimli şahsın nezaretindeki kamyonette yüklü miktarda uyuşturucu esrar ihbarı alındı. Yapılan ihbarı değerlendiren polis ekipleri, Gerger ilçesi girişinde gerekli tertibatı aldı. Kamyoneti durduran ekipler, araç sürücüsü E.E. ile Y.B., N.Ö. ve M.Y. isimli şahısların üzerinde yapılan aramada ve kamyonetin kasa kısmında 3 ayrı torba içerisine 4 koli içerisine gizlenmiş 63 kilo kubar esrar maddesi ele geçirdi. Olayla ilgili olarak yakalanan şahıslar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.