ADSL’de yeni kampanya!

TTNet, 31 Mart 2007'ye kadar 24 aylık ADSL abonesi olan kullanıcılarından kurulum ücreti ve ilk iki ay boyunca da abonelik ücreti almayacak.

TTNet’ten yapılan açıklamada, kampanyayla internet bağlantısını toplumun tüm kesimlerine yayılmasının amaçlandığı belirtildi. Açıklamada, bu kapsamda, 31 Mart 2007 tarihine kadar ADSL abonesi olmak isteyen kullanıcıların, 24 ay abonelik sözleşmesi imzaladıklarında hem 59 YTL değerindeki ilk bağlantı ücretini ödemeyeceği hem de aboneliklerinin ilk iki ayında interneti ücretsiz olarak kullanacağı kaydedildi.

Hızlı, kesintisiz ve hesaplı internet kullanmak için kampanyadan yararlanmak isteyenlerle ilgili olarak açıklamada, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayileri ve kampanyaya katılan çözüm ortaklarının bayilerine aracılığıyla ADSL bağlantısı sağlanabileceğine işaret edildi.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların istedikleri paketlerden herhangi birini seçebileceği vurgulanan açıklamada, ilk iki aylık ücretsiz kullanımın sonunda, paket değişikliği yapabileceğine dikkat çekildi.