Ahmet Çakar: Alma Şenol Güneş’in ahını

Sivri dilli yorumcu Ahmet Çakar, Şenol Güneş ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

Eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar, sosyal medya hesabı üzerinden Şenol Güneş ile ilgili yaptığı paylaşımla gündeme oturdu.

Turkish Airlines EuroLeague 2018 Finali'nde temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş, İspanyol ekibi Real Madrid'e 85-80 mağlup olarak sezonu ikincilikle kapattı. Final maçının ardından eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar, sosyal medyadan çok konuşulacak bir tweet attı. Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Çakar'ın attığı tweet gündeme geldi ve sonrasında yaşananlar programa damga vurdu.

Turkish Airlines EuroLeague 2018 Finali'nde temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş, İspanyol ekibi Real Madrid'e 85-80 mağlup olarak sezonu ikincilikle kapattı. Final maçının ardından eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar, sosyal medyadan çok konuşulacak bir tweet attı. Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Çakar'ın attığı tweet gündeme geldi ve sonrasında yaşananlar programa damga vurdu. İşte o anlar…

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcusu Ahmet Çakar, Süper Lig'de sezonun tamamlanmasının ardından çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Ahmet Çakar'ın yorumları şu şekilde;

"Lig, Türkiye Kupası ve Euroleague'de ikinci olan Fenerbahçe kulübünü kutluyorum. Alma Şenol Güneş’in ahını, kupada, ligde basketbolda ikincilik olarak çıkar. Basketbol maçında Şenol Güneş’e gönderme yapmak için kafasını saran arkadaşlara sesleniyorum. Bu akşam nerenizi saracaksınız?” dedi.

FANATİK