Ahmet Kavalcı: Fernandes’e imza parası vermek istemiyoruz

Beşiktaş Futbol Takımı Sorumlu Ahmet Kavalcı, Fernandes'in sözleşmesinin uzatılmasında imza parası vermek istemediklerini söyledi.

Beşiktaş Futbol Takımı Sorumlu Ahmet Kavalcı, Fernandes’in sözleşmesinin uzatılmasında imza parası vermek istemediklerini söyledi.
Sabah yapılan antrenman öncesinde basın mensupları ile sohbet eden Kavalcı, Fernades’in sözleşmesini uzatması konusunda açıklamalarda bulundu.
Fernandes konusunda gerekli adımları attıklarını ve yıldız oyuncudan cevap beklediklerini belirten Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi, “Biz yönetim olarak gerekli girişimleri yaptık. Artık cevap bekliyoruz. Rakamları da konuştuk. Aramızda uçurumlar yok. Sadece imza parasında bir sıkıntımız var. Biz imza parası vermek istemiyoruz. Eskiden nasılsa öyle gitmesini istiyoruz.” dedi.
Öte yandan Beşiktaş’ta bu sezon kiralık olarak forma giyen ve ortaya koyduğu futbolla birçok takımın transfer listesine giren Gökhan Töre konusunda ise Ahmet Kavalcı, şunları dile getirdi:
“Gökhan’a birçok Avrupa kulübü ve Galatasaray’dan teklif var. Biliyorsunuz opsiyon olarak öncelik hakkı bize ait. Kulübü ile aramızda yapılan bir protokol var. Gökhan’ı kadromuza katmak istiyoruz. Kiralık olarak değil satış olarak almak istiyoruz. Ancak kulübünün belirlemiş olduğu satış opsiyonundaki rakamı da vermek istemiyoruz.”
Ahmet Kavalcı, milli takımlardan dönen oyuncuları tebrik ettiklerini de ifade etti. Kavalcı, ilerleyen zamanlarda milli takıma daha çok fazla oyuncu vermek istediklerini sözlerine ekledi.