AK Parti Aydin Il Baskani Erdem ‘2007’de aslanlar gibi seçime gidecegiz’

AYDIN - Adalet ve Kalkinma Partisi (AK Parti) Aydin Il Baskani Mehmet Erdem, erken seçim yapmalari halinde milletin kendilerini affetmeyecegini belirterek, "2007'de aslanlar gibi seçime gidecegiz." dedi.

Erdem, “Kimse AK Parti iktidarindan halkimizi ucuz politikalarla kandiracagini zannetmesin. Hiç kimse vatanseverlik konusunda bizimle yarisa girmesin. Biz gücümüzü milletten aliyoruz. Gücümüzü ülkenin gücü üzerine çikarma, millete ragmen bir seyler yapma anlayisimiz asla olamaz.” diye konustu.

AK Parti iktidarindan halkin memnun oldugunu ve iddia edildigi gibi 2006 yilinda erken seçime gidilmeyecegini kaydeden Mehmet Erdem, erken seçim olursa milletin partilerini affetmeyecegini belirtti. Zamani geldiginde, 2007’de “aslanlar” gibi seçim yapacaklarini aktaran Erdem, “AK Parti, Türkiye’nin gelecegini karartacak adimlar atmamaktadir. Bunlari söyleyenler, popülist düsüncede olanlardir. Türkiye, geçmisten daha iyi durumdadir. Yaptiklarimiz yeterli degil ancak daha iyisini yapmak için çalisiyoruz.” seklinde konustu.

AK Parti’nin Aydin için yaptiklarini da anlatan Il Baskani Erdem, 25 maddelik icraatlari hakkinda bilgi verdi. Parti seçim takvimini 2007 yili genel seçimine göre ayarladiklarini dile getiren Erdem, “2005 yilinda mahalle ve belde, 2006 yilinda ilçe ve il kongrelerini yapacagiz. 2006 sonlarina dogru büyük kongremizi yapip aslanlar gibi seçime gidecegiz.” dedi.

Toplantiya AK Parti Aydin Merkez Ilçe Baskani Suayip Yegen, il yönetimi ve partililer katildi.