AK Parti İstanbul’da seçim startını verdi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul 2. ve 3. bölge milletvekilleri, seçim startını verdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul 2. ve 3. bölge milletvekilleri, seçim startını verdi. Milletvekili adayı olduktan sonra ilk defa vatandaşlarla bir araya Hakan Şükür’e halk yoğun ilgi gösterdi. Hakan Şükür esnaf ziyareti sırasında döner kesti.
    AK Parti İstanbul 3. Bölge seçim startına; Ömer Dinçer, Abdulkadir Aksu, AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu ve 3. bölge milletvekilleri katıldı. Bağcılar Meydanı’nda yapılan konuşmaların ardından partililer, esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Ziyaret sırasında en fazla ilgiyi milletvekili adayı Hakan Şükür aldı. ‘Kral buraya, kral buraya’ sloganları atan vatandaşlara Şükür, karanfil verdi. Bir restorana giren Hakan Şükür, burada döner kesti ve yedi.
Aziz Babuşcu, seçim startını Bağcılar’da verdiklerini belirterek, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını söyledi. Hakan Şükür’ün de ilk kez halkla bir araya geldiğini ifade eden Babuşcu, gösterdikleri ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Hakan Şükür ise yoğun ilgiden dolayı son derece memnun olduğunu dile getirdi.
İstanbul 2. Bölge milletvekili adayları da Esenler’de seçim startını verdi. 2. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’nin organize ettiği program kapsamında Esenler Dörtyol Meydan Davutpaşa Caddesi’nde buluşan milletvekili adayları, halkın büyük ilgisiyle karşılaştı.