AK Parti’li Çelik: STK’larla işbirliği içerisinde olacağız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Gaziantep'i daha ileri götürmek için sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde olacaklarını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Gaziantep’i daha ileri götürmek için sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde olacaklarını söyledi.
AK Parti Gaziantep milletvekili adayları, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adil Konukoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan birinci sıra adayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, GSO’nun Gaziantep için son derece önemli olduğunu vurguladı.
    Gaziantep’in Türkiye’nin istisnai kentlerinden biri olduğunu ve bu noktada sivil toplum kuruluşların büyük önem arz ettiğini kaydeden Çelik, “İnşallah bu dönemde de birlikte, katılımcı demokrasinin bir gereği olarak, bizler halkın temsilcileri, onlar sektörlerinin temsilcileri olarak iş birliği yapacağız. Birlikte neler yapabiliriz? Gaziantep’i nasıl büyütebiliriz? Üretimi, istihdamı nasıl artırabiliriz? İhracatımızı daha da nerelere götürebiliriz? Turizm potansiyelimizden diğer bütün meselelere kadar sivil toplum kuruluşlarıyla yapacağımız işbirliği gibi sanayi odamızla da inşallah bu işbirliğini yapacağız.” dedi.
    GSO Başkanı Konukoğlu da GSO olarak bundan sonraki çalışmalarda da hep birlikte Gaziantep’te seçilen bütün milletvekilleriyle bugüne kadar nasıl ortak akıl çerçevesinde çalıştıysak bundan sonra da aynı şekilde çalışmaya kararlıyız. Hiçbir zaman bu konuda kimsenin tereddüdü olmasın.” ifadelerini kullandı.