AK Parti seçim hazırlıklarına Gerze’den başladı

Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte il ve ilçelerdeki seçim çalışmaları da hız kazanmaya başladı.

Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte il ve ilçelerdeki seçim çalışmaları da hız kazanmaya başladı. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sinop İl Başkanı Cengiz Tokmak, Gerze ilçe teşkilatı ile bir araya gelerek, yaklaşan yerel seçimlerde izlenecek yol haritası ile ilgili istişarelerde bulundu.
Seçimlere 7 ay gibi kısa bir süre kaldığını hatırlatan il başkanı Cengiz Tokmak bu sürenin çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirtti. Sinop merkez başta olmak üzere tüm ilçe belediyelerine talip olduklarını ifade eden Tokmak, “Bu süreçte kadın ve gençlik kollarımıza büyük görevler düşüyor. AK Parti ailesinin birer ferdi olarak bölgelerimizi AK Parti hizmetleriyle buluşturmak bizim boynumuzun borcu. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Gerze’de ki temsilcileri olan sizlerin, onun arkasında olduğunuzu göstermek, Gerze’yi ‘ak belediyecilik’ hizmetleri ile buluşturmak için var gücümüz ile çalışmamız gerekiyor. Düzenleyeceğiniz toplantılarla, yapacağınız görüşmelerle bu başarıyı elde edeceğimize inancımız tamdır.” dedi.

Gerze’deki toplantıda AK Parti Sinop İl Başkanı Cengiz Tokmak, İl Başkan Yardımcısı Nedim Özdemir, İl Kadın Kolları Başkanı Avukat Müge Üstün Onur ve İl Gençlik Kolları Başkanı Önder Dinçer ile birlikte Gerze ilçe teşkilatı hazır bulundu.