Akif Gülle uyutuluyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akif Gülle'nin, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisine devam ediliyor.

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nihat Tosun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akif Gülle’nin kritik 48 saati doldurmak üzere olduğunu belirterek, “Sayın Gülle’nin sağlık durumunun bu saatlerde böyle seyretmesi bize umut veriyor” dedi. Akif Gülle’ye geçmiş olsun ziyaretleri ise gün boyu devam etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akif Gülle’nin, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisine devam ediliyor. Hastane Başhekimi Nihat Tosun bir grup gazeteciye yaptığı açıklamada Gülle’nin beynindeki ödemin azalmaya başladığını ancak hayati tehlikenin halen devam ettiğini kaydetti.
Gülle’nin sağlık durumunun bu saatlerde böyle seyretmesi bize umut veriyor” dedi. Tosun, bu saatten sonra önemli olanın Gülle’nin hastane enfeksiyonlarına karşı korunması olduğunu da sözlerine ekledi.

Öte yandan Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ziyaretler gün boyu devam etti. Bu gün Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’in yanısıra, Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Meclis Başkan Vekili Nevzat Pakdil, Amasya Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Amasya Belediye Başkanı İsmet Özarslan’ın yanısıra eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Zeki Ergezen de Gülle’yi ziyaret etti.