Alanzinho: Mutlu değiliz!

Trabzonspor'u Gaziantep'te ipten alan isim olan Alanzinho, bugün tam anlamıyla sevinemediğini dile getirdi.

Öncelikle maçı yorumlayan Alanzinho; “Zor bir maç olacağını biliyorduk. Çünkü rakip kendi sahasında çok iyi oynayan bir takımdı. Bugün öyle bir oyun oldu ki, neredeyse kaybetmenin eşiğindeydik ve maç bu duruma gelince 1 puan da teselli oldu. Aslında burada 3 puan istiyorduk. Çünkü oynayacağımız kilit maçlar öncesinde buradan alınacak 3 puan çok büyük avantaj sağlayacaktı bize. Ancak dediğim gibi son nefeste gelen gol adeta teselli oldu” dedi.

Brezilyalı oyuncuların golleri ile maçın bittiğinin hatırlatılması üzerine ise yıldız futbolcu, “Beto ile maç sonunda konuşamadım, kendisi erken çıktığı için tebrik etme fırsatım da olmadı. Ama bugün buradan 1 puanı kurtardığımız için çok mutluyum. Yine de Brezilyalılar’ın hiçbiri bugün tam anlamıyla mutlu olamadı. Ne O, ne de ben bugün buradan mutlu ayrılmıyoruz” ifadelerini kullandı.

Golünün ardından formasını köşe bayrağı üzerine asmasını da yorumlayan Alanzinho sözlerini şöyle noktaladı; “Uzun zamandır bunu yapmayı düşünüyordum, bugün de iyi bir fırsat oldu. Bu gol önemli bir goldü. Çünkü hiç değilse kaybetmedik. Ama isterdim ki bu gol bize 3 puanı getirsin, ne yazık ki olmadı”.