Albayrak’tan federasyona gözdağı

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'tan federasyona gözdağı:

“Eğer Sivasspor maçıyla ilgili haksızlığa uğrayacağımız bir kararla karşılaşırsak, bugüne dek sergilediğimiz tavrı değiştiririz”..

Trabzonspor Kulübü, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’u üstü kapalı şekilde tehdit etti! Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynanan Sivasspor maçında çıkan olayların hakem Bülent Demirlek’in yanlış kararları ve konuk ekip futbolcularının tahriklerinden kaynaklandığını iddia eden bordo-mavililerin başkanı Nuri Albayrak, “Tüm bunların dikkate alınarak, sonucun lehimize tescil edilmesini bekliyoruz. Demirlek’in soyunma odasına gitmesini de kabul edemiyoruz. Halbuki kendisi geçen sezonki Galatasaray-Fenerbahçe derbisini tamamlatmıştı” dedi.

“ODYAKMAZ GİRMEMELİYDİ”

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’ın sahaya girmesini de kabul etmediğini kaydeden Albayrak, “Orada devlet güçleri varken Odyakmaz’ın sahaya girmesini yadırgadım. Sahaya bir başkan girecekse, ev sahibi başkan girer. Benim girmeme de gerek yoktu. Şimdi Futbol Federasyonu’ndan adalet bekliyoruz. Sivas maçıyla ilgili olarak haksızlığa uğrayacağımız bir sonuçla karşılaşırsak, bugüne kadar sergilediğimiz tavrı değiştirebilir; verdiğimiz desteği çekebiliriz” diye konuştu.