Aldırmaz’dan Botaşspor’a destek

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Türkiye 1. Kadınlar Basketbol Ligi'nde Adana'yı başarıyla temsil eden Adana Botaşsporlu oyuncularla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Türkiye 1. Kadınlar Basketbol Ligi’nde Adana’yı başarıyla temsil eden Adana Botaşsporlu oyuncularla bir araya geldi.

Merkez Park Amfi Tiyatro’da Botaşspor Genel Menajeri Abdullah Kutlu ve sporcular tarafından çiçeklerle karşılanan Zihni Aldırmaz, sporcuları selamladı. Başkan Aldırmaz, “Sizler Adana’nın gururusunuz. Sizlerle iftihar ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum. İnşallah bundan sonra maçlarda da beraber olacağız. Adana Botaşspor Kulübü şehrimiz için çok önemli. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman her konuda yanınızda olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Adana Botaşspor Genel Menajeri Abdullah Kutlu, Zihni Aldırmaz’a takım atkısı ve eşofman hediye etti. Botaşspor Kaptanı Courtney Paris de Zihni Aldırmaz’ı cumartesi günü Menderes Spor Salonu’nda ağırlayacakları Galatasaray maçına davet etti.

Aldırmaz daha sonra Botaşsporlu oyuncularla hatıra fotoğrafı da çektirdi.