Alex de Souza; ‘Galibiyete inanıyoruz’

Alex de Souza, Dereağzı Tesisleri'nde hafta sonu Galatasaray ile oynanacak karşılaşmayla ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlenen Danone Dostluk Turnuvası’nda minik futbolculara destek vermek için geldiği Dereağzı Tesisleri’nde hafta sonu Galatasaray ile oynanacak karşılaşmayla ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Alex, Galatasaray maçı ile ilgili olarak takımın ve teknik kadronun galibiyete inandığını söyledi. Derbi maçlarının önemini çok iyi bildiğini kaydeden Brezilyalı futbolcu, şöyle konuştu: “Takım arkadaşlarım da derbilerin öneminin aynı şekilde bilincinde. Ama hepimizin bildiği bir başka şey de biz Fenerbahçe’yiz. Birlik ve beraberliğin ne demek olduğunu biliriz ve takımımızın ve kulübümüzün menfaati için elimizden gelenin en iyisi yapmak için sahaya çıkarız. Teknik ekibimiz, arkadaşlarım ve ben derbide nasıl bir taktik izlememiz gerektiğini biliyoruz bunu en iyi şekilde sahaya yansıtacağız.. Ayrıca Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Başkanımız Azız Yıldırım Fenerbahçe Samandıra Kamp Merkezi’ne gelerek bize olan güvenlerini ve desteklerini bir kez daha belirttiler.Taraftarımıza söyleyebileceğim tek şey “Bizler inandık siz de inanın” demek olacaktır.”