Ali Koç ve Alex’ten örnek davranış

Açık Kapı Derneği yararına Aralık 2010'da yapılan Kempinski Balosu'nun piyango talihlileri, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç ile futbol takımı kaptanı Alex de Souza, ile yemekte bir araya geldi.

Açık Kapı Derneği yararına Aralık 2010’da yapılan Kempinski Balosu’nun piyango talihlileri, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç ile futbol takımı kaptanı Alex de Souza, ile yemekte bir araya geldi.
13 Aralık 2010’da Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen balonun geliri, temel ve sosyal haklardan yoksun 0-12 yaş arasındaki çocuklara yardım eli uzatmak için çalışan Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği’ne bırakıldığı bildirildi.
“Bir Kapı da Siz Açın!” sloganıyla hayata geçirilen ve 500’e yakın seçkin davetlinin katıldığı baloda, geleneksel piyango çekilişinde ödül kazanan Ekin Eksioglu, Aylin Eksioglu, Osman Eksioglu ve arkadaşları Selim Evrengil hem çocuklara destek oldukları için hem de ünlü futbolcuyla yemek yeme fırsatı yakaladıkları için çok mutlu olduklarını dile getirdi.
Dün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Kaptan Alex de Souza, bugünde çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine destek vermiş oldu.
Bu tür yardım organizasyonlarına büyük önem verdiğini belirten Alex de Souza, zor durumdaki insanlara yardım etmenin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.