Alişan Erbil’in kızıyla nişanlanıyor

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in ilk eşinden olan büyük kızı Sezin’le sahnelerin sevilen ismi Alişan, bugün evlilik için ilk adımı atacak.

İki yıl önce ilişkilerine nokta koyan ancak kısa süre önce devam kararı alan Alişan ile Sezin Erbil, bu akşam aile arasındaki sade bir törenle nişan yüzüklerini takacak. Alişan, Sezin’i Türk örf ve adetlerine göre isteyecek. Ünlü şarkıcı Erbil’in Yeniköy’deki evine ise, ailesinin yanı sıra babası gibi sevdiği Türker İnanoğlu’yla birlikte gidecek. atv’de yayınlanan ’Cennet Mahallesi’ dizisinin de yapımcısı olan İnanoğlu, Sezin ile Alişan’ın nişan yüzüğünü takan isim olacak.

50 KİŞİ DAVETLİ
Yılbaşı gecesi Bolu Dağı eteklerindeki Koru Otel’de birlikte sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil ile Alişan’ın arasındaki espriler ve sıcak diyalogla, iki gencin hayatlarının kararını almalarında o gece büyük rol oynadı. Erbil’in “Gençler birbirlerini seviyorsa kararlarına saygı duymak gerekiyor” demesi üzerine Alişan, evlilik kararını hızlandırdı. Bu akşamki mini törene Tuğba-Mehmet Ali Erbil çifti aile dostları da dahil 50 kişi davet etti. Çift nikah ve düğünü ise bu yaz yapacak.

KURDELEYİ DE O KESECEK
Alişan, M. Ali Erbil’den evlilik için onay aldıktan sonra babası gibi sevdiği Türker İnanoğlu’ndan Sezin’i istemesini rica etti. Bunu seve seve kabul eden İnanoğlu, yüzükleri de takacak.