Alkol şişedeki gibi durmuyor!

Alkolü fazla fazla kaçıran bayan turistler gazetecilere saldırdı

Taksim Meydanı’na gelerek yılbaşı kutlamalarına katılan iki bayan turist alkolü fazla kaçırınca zor durumda kaldı. Önce birbirleri ile tartışan alkollü turistler, daha sonra görüntü almak isteyen basın mensuplarına saldırdı.
Taksim Meydanı’nda yapılan yılbaşı kutlamalarında ilerleyen saatlerde alkolün de etkisiyle ilginç görüntüler oluştu. Aşırı derecede alkol alan bazı vatandaşlar soğuğa rağmen üstlerini çıkarırken, turistler de alkolün etkisiyle farklı görüntüler oluşturdu. Nereli oldukları anlaşılamayan iki bayan turist, alkolün de etkisiyle meydanda zikzaklar çizerek yürümeye başladı. Alkollü turistleri gören basın mensupları da görüntü almaya başladı. İki bayan turist aralarında tartışmaya başladı. Şahıslar daha sonra kendilerini görüntülemeye çalışan basın mensuplarına saldırdı. Küfürler savuran turistler kameralara saldırdı. İki turist daha sonra gözden kayboldu.

Sarhoş turistlere meydanda bulunan bazı gençler de tepki gösterdi. Bazıları ise basın menuplarına saldıran bayan turistleri itti.