Alkollü balıkçıların kavgası ölümle bitti

Antalya'da iki balıkçı arasındaki otomobil yüzünden çıkan kavga ölümle bitti. Kavga sonucu Cemal Eksikli'nin (43) bıçakladığı kaptan arkadaşı Mehmet Işık (37) olay yerinde hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre; Antalya yat limanında iki balıkçı, sabah erkenden balığa çıkmak için plan yaptı. Daha sonra birlikte alkol almaya başlayan iki arkadaştan Mehmet Işık, Cemal Eksikli’den bir günlüğüne aracını ödünç istedi. Cemal Eksikli aracın kendisine ait olmadığını ve bundan dolayı da veremeyeceğini söyledi. Bunun üzerine Işık ile Eksikli arasında tartışma çıktı.

Alkolün de etkisi ile büyüyen tartışma, kavgaya dönüştü. Bu sırada Cemal Eksikli eline aldığı bıçakla Mehmet Işık’ı çeşitli yerlerinden bıçakladı. Aldığı bıçak darbelerinin ardından kan kaybeden Mehmet Işık, olay yerinde hayatını kaybetti.

Cemal Eksikli çevreden gören diğer balıkçıların ihbarı ile olay yerine gelen polis tarafından göz altına alınırken, olay yerinde hayatını kaybeden Mehmet Işık otopsi yapılmak üzere Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.