All-Star 2006 bilet satışları başladı

25-26 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan "ALL-STAR 2006" organizasyonunun bilet satışı başladı.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir şölen havasında geçecek olmasının yanı sıra bayanlar ve erkekler liglerinin en önemli yerli ve yabancı yıldızlarını da basketbol severlere sunacak olan ‘All-Star 2006’nın biletlerine Biletix aracılığı ile ulaşmak mümkün.

Satışına 28 Ocak Cumartesi gününden itibaren Biletix gişelerinden başlanan, yarından itibaren ise www.biletix.com adresinden online olarak satışa sunulacak olan All-Star 2006 biletleri ayrıca 24-25-26 Şubat tarihlerinde organizasyona ev sahipliği yapacak olan Abdi İpekçi Spor Salonu önündeki gişelerden de temin edilebilecek.

– BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU –

İki günlük kombine biletlerde özel bir indirim uygulanan satış tarifesine göre saha içi Loca biletlerinin fiyatları tek gün için 20-YTL, iki günlük paket içinse 30-YTL olarak, tribün bileti fiyatları tek gün için 10-YTL, iki günlük paket içinse 15-YTL olarak belirlendi. Tribünler biletleri kategorize edilmeksizin tek tip olarak satışa sunulurken, Loca biletleri ise numaralı olarak satışa çıktı.

– ALL-STAR OYLAMASI DA BAŞLADI –

Diğer yandan All-Star oylaması da 28 Ocak tarihinden itibaren www.tbl.org.tr, www.tbf.org.tr ve www.basketbolseverler.com sitelerinde start aldı. Basketbolseverlerin All-Star’da izlemek istedikleri yıldızları seçmek için yapmaları gereken tek şey bu sitelerde bulunan linklere tıklayarak karşılarına gelecek olan anketler üzerinden oy kullanmak olacak.

15 Şubat Çarşamba günü sona erecek olan oylamanın sonuçları ise, sanal ortamda kullanılan oyların, Türkiye Basketbol Ligleri’nde yer alan kulüplerden ve de spor yazarlarından gelen oylar ile birleştirilmesinin ardından düzenlenecek olan basın toplantısı ile kamuoyuna duyurulacak.

Konserler, gösteriler, yarışmalar, eğlenceler, saha içi şovlar ve tabii ki liglerimizde oynayan yıldız oyuncuların sahne alacağı birbirinden zevkli müsabakalar ile izleyenlere müthiş bir basketbol ziyafeti sunacak olan ‘All-Star 2006’ dahilinde, Türkiye Basketbol Ligi ve Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi’nde forma giyen yerli ve yabancı oyunculardan oluşan karmaların karşı karşıya geleceği geleneksel gösteri maçları da oynanacak.