ALL-STAR basın toplantısı yarın yapılacak

25-26 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan All-Star 2006 organizasyonunun basın toplantısı yarın yapılacak.

Basketbolun en büyük şöleni olarak kabul edilen All-Star organizasyonunun başlamasına sayılı günler kala bu büyük heyecan tüm basketbol ailesini sarmış durumda. 22 Şubat Çarşamba akşamı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda temsilcimiz Efes Pilsen’in Euroleague TOP16 turu grup müsabakaları dahilinde Benetton Treviso’yu konuk edeceği önemli maç öncesinde, saat 19:00’da düzenlenecek olan basın toplantısı ile müthiş heyecan resmen start almış olacak.

Abdi İpekçi Spor Salonu Basın Toplantı Merkezi’nde düzenlenecek olan Basın Toplantısı’na; Türkiye Basketbol Federasyonu yöneticileri, Türkiye Basketbol Ligi Ofisi yetkilileri ve All-Star seçilen oyunculardan bazıları katılacak. All-Star haftasonunda uygulanacak detaylı programın da açıklanacağı toplantı sonrasında ise katılımcılar Efes Pilsen’i desteklemek üzere salondaki yerlerini alacak.

– BİLET SATIŞLARI DEVAM EDİYOR –

Diğer yandan bu dev organizasyonun bilet satışları Biletix üzerinden devam ediyor.

Bu eşsiz basketbol şölenini kaçırmak istemeyen basketbolseverler biletlere yoğun talep gösterirken, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da organizasyona büyük bir ilgi olması bekleniyor.