All – Star heyacanı…

Basketbol Federasyonu Lig Koordinatörü Ali Özsoy, All-Star 2006 organizasyonuna basketbolseverlerin yoğun bir ilgi gösterdiğini belirterek,"Basketbolseverler keyifli bir hafta sonu geçirdiler" dedi.

Liglerden Sorumlu Asbaşkan Aytek Gürkan ise basketbolseverlere güzel ve çekişmeli maçlar izlettireceklerini belirterek,”Türkiye ligleri bu sezon yüksek tempoda başladı. Dünyada yaşanan all-star heyecanının bu sezon ülkemizde ikincisini yaşayacağız. Geçen sezondan daha iyi bir organizasyon olacağına inanıyorum. Hafta sonunu bu şova ayıracağız. Oyuncular, basın mensupları ve seyirciler basketbolun güzel yanını ortaya koyacaklar” diye konuştu.

TUNÇERİ:”PERFORMASIMDAN DOLAYI EN ÇOK OYU BEN ALDIM”

All-Star takımları için basketbolseverlerden en çok oyu alan Beşiktaş’ın milli basketbolcusu Kerem Tunçeri ise oylamada, gösterdiği başarılı performansın büyük etkisinin olduğunu söyledi.

All – Star organizasyonunda yabancı karmada yer alan Fenerbahçeli oyuncu Kambala ise Türkiye’de bulunduğu süre içerisinde ilk kez böyle bir organizasyonla karşılaştığını söyledi.