Almanya’da galip gelmemiz gerekiyor

ISTANBUL - Sampiyonlar Ligi 3. maçinda Almanya'nin Shalke 04 takimi ile 3-3 berabere kalan Fenerebahçe'de, oynanan futbol gelecek için ümit verdi.

Maç sonrasinda izlenimlerini aktaran Fenerbahçe Asbaskani ve Amatör Subelerden Sorumlu Yöneticisi Mahmut Uslu, Fenerbahçe’nin mücadelesini begendigini ifade ederek, sunlari söyledi, ” Bence skor sanssizlik degildi. 1-0 kendi sahamizda öndeyken, Nobre ile iki tane net gol kaçirdik. Nobre o pozisyonlarda yanindakine pas verse yürüyerek gol atacaktik. Bir tanesi gol olsa maç 4-0 olurdu. Fakat olmadi.

Iki talihsiz gol yedik.Iki tane de çok degerli gol attik. Bu maçi kazansak büyük sansimiz olacakti. Simdi Almanya’da galip gelmemiz gerekiyor. Mücadeleyi çok begendim her seye ragmen futbolcularimiz çok iyi mücadele ettiler. Umarim orada gidip puani alacagiz. Bizim sahamizda halen Milan maçimiz var. PSV maçindan da puan alabilecegimizi umuyorum. Ama öncelikle bu maçin telafisini Almanya’da yapacagimiza inaniyorum.

Alex’in cezali duruma düsmesi kötü oldu. Lüksenburglu hakemi 2 sene önceki Leverkusen maçindan taniyoruz.. Yine ayni hakem bütün ikili mücadeleleri aleyhimize verdi. Yani bizim ev sahibi dururumuz yoktu. Kötü bir maç yönetti “