Altın Lale Anaokulu Monami Pastel Boya Yarışması’nda madalya kazandı

Özel Melih Eğitim Kurumları bünyesindeki Altın Lale Anaokulu öğrencileri, Monami Pastel Boya yarışmasının 'Çocuk ve Çevre' kategorisinde 3 madalya ve bir bisiklet kazandı.

Özel Melih Eğitim Kurumları bünyesindeki Altın Lale Anaokulu öğrencileri, Monami Pastel Boya yarışmasının ‘Çocuk ve Çevre’ kategorisinde 3 madalya ve bir bisiklet kazandı. Türkiye genelinde yapılan yarışmaya katılan Altın Lale Anaokulu öğrencileri yarışmada başarılı oldu. Öğrenciler, yarışmada 3 madalya, 50 başarı belgesi ve bir bisiklet kazandı. Altın Lale Anaokulu yetkilileri, okul öncesi eğitim döneminde çocuklara, estetik, görsel ve sanatsal becerileri kazandırılması için yetenekleri ve becerileri çerçevesinde eğitim verildiğini söyledi.
    Çocukların yeteneklerine uygun branşlarda eğitim almalarının, var olan potansiyellerinin üst düzeye çıkarılmasına sebep olduğunu kaydeden yetkililer, “Böylece eğitim zevkli bir hale gelmekte ve çocukların yetenekleri keşfedilerek başarıya giden yolda daha hızlı ilerleme olmakta.” dedi. Yetkililer, çocuklar ve ailelerinin kazandıkları başarıdan mutlu olduğunu kaydetti.