Anavatan: AK Parti milleti kandırdı

Mehmet Erdemir milliyetçilik konusunda Başbakanın iki yüzlü davrandığını vurgulayarak ‘ Vatandaş AKP’ ye oy verdiğine pişman olmuştur." dedi.

Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Erdemir milliyetçilik konusunda Başbakanın iki yüzlü davrandığını vurgulayarak ‘ Vatandaş AKP’ ye oy verdiğine pişman olmuştur. Sandıkta bu kandırılmanın hesabını verecekler.’ dedi.

Anavatan Partisi Genel Başkan yardımcısı ve Yozgat milletvekili Mehmet Erdemir, Ankara İl Başkanı Abdulkadir Okur ve İl başkan yardımcıları Teyfik Ülger, Mehmet Karaca, Bülent Şentürk,Ayhan Çakmak ve Murat Ortakçı, Osman Aldemir ile Yenimahalle ilçe başkanı Ramazan Tosun ve yönetimini ziyaret ederek ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Partililere hitap eden Erdemir, Başbakan Tayip Erdoğan’ın ‘ Kurban olam, ayına-yıldızına’ konulu afişlerine değinerek AKP’nin bu konuda bir kez daha iki yüzlülüğünü ortaya sergilediğini vurgulayarak,
‘ Türk milleti demekten imtina edenler bu gün keskin milliyetçilik afişleri asıyorlar. Ama Türk milleti bunların kısa süre önce milliyetçilik konusunda neler düşündüğüne başbakanın sözleri ile tanık olduğu için, bu sahte ifadelere gülüp geçmektedir.

İnanç konularında olduğu gibi bu konuda da iki yüzlü davranmaktalar. Vatandaş AKP’ ye oy verdiği için çok pişman olmuştur. Çünkü, her konuda kandırıldıklarına artık tamamen inanmışlardır. Fakat bu aldatılmanın hesabını sandıkta indireceği şamarı ile soracaktır. Anavatan iktidarını mumla arayan vatandaşlarımız artık gerçekleri görüp, sandıkta Anavatan’ı milletin merkez partisi olarak iktidara getirmelidir.’ dedi.

Ankara il başkanı Abdulkadir Okur ise iktidarın insanlara hiçbir şey vermediği gibi, ülkeyi 160 milyar dolar borca soktuğunu, gelirleri ise sadece bu borcun faizlerine yatırdığını, çalışanların ve emeklilerin, çiftçilerin ve esnafın sahipsiz bırakıldığını,bu yüzden tezelden AKP iktidarının iş başından uzaklaştırılması gerektiğini söyledi.

İlçe başkanı Ramazan Tosun da vatandaşların yeniden Anavatan iktidarına kavuşmak için topluca partilerine gelip üye olduklarını ifade ederek, ilçenin yaşanmaz hale sokulduğunu belirtti.