Andreas Isaksson salı günü sahada olacak

Dün gece oynanan FIFA 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri ploy - maçında oynanan Portekiz - İsveç mücadelesinde Cristiano Ronaldo'nun topuğuna basarak sakatladığı Kasımpaşa kalecisi Andreas Isaksson'un sakatlığının ciddi olmadığı açıklandı.

Dün gece oynanan FIFA 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri ploy – maçında oynanan Portekiz – İsveç mücadelesinde Cristiano Ronaldo’nun topuğuna basarak sakatladığı Kasımpaşa kalecisi Andreas Isaksson’un sakatlığının ciddi olmadığı açıklandı.

Kaleci Isaksson’un 19 Kasım Salı günü oynanacak rövanş maçında sahada olacağını belirten İsveç Milli Takım Teknik Direktörü Erik Hamren, doktor kontrollerinden sonra Isaksson’un sakatlığının ciddi olmadığı raporunun kendine iletildiğini söyledi.

Bu arada spor yorumcuları da Teknik Direktörü Erik Hamren’i Portekiz karşısında defansif bir kadro ile çıkarak korkak oynamakla suçladı. Son günlerde takımlarındaki formları ile dikkat çeken Gençlerbirliği futbolcusu Jimmy Durmaz ve Eskişehirsporlu Erkan Zengin’den Hamren’in faydalanması gerektiğini de belirten spor yorumcuları, özellikle kontratağa iyi çıkan Jimmy Durmaz’ın ilk maçta kullanılmamasını talihsizlik olarak yorumladılar.