Ankara kazayla uyandi

ANKARA - Ankara'da, alkol aldiktan sonra direksiyon basina geçen sürücü karsi seride geçince gazete dagitimi yapan bir otomobile çarpti.

Dagitim aracinda bulunan gazete dagiticisi Ramazan Güler ise itfaiye ekiplerinin uzun süren çalismalari sonrasi kurtarilabildi.
Edinilen bilgiye göne, kaza, saat 03:00 siralarinda Çankaya Ilçesi’ne bagli Cinnah Caddesi üzerinde meydana geldi. Alkol aldiktan sonra direksiyon basina geçen Mustafa Yildirim, 06 EM 661 plakali otomobiliyle karsi seritten gelen Mehmet Çelik yönetimindeki 06 GD 348 plakali gazete dagitim aracina çarpti.

Kaza sonrasi hurda yiginina dönen otomobilde sikisan Mehmet Çelik ve Mustafa Yildirim, vatandaslarin yardimiyla otomobilden çikartildi. Gazete dagitim aracinin ön koltugunda oturan dagitici ise otomobilin içinde sikisti.

Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin 15 dakika süren çalismalari sonrasinda sikistigi yerden güçlükle kurtarilan Ramazan Güler ile diger yaralilar Mehmet Çelik ve Mustafa Yildirim ambulansla hastaneye kaldirildi.

Kazayla ilgili sorusturma basladi.