Ankara’daki kazada ölen 4 kişinin kimlik tespiti yapıldı

Bu sabah meydana gelen kazada Dışişleri personeli servis aracında hayatını kaybeden 4 kişinin ismi; Ahmet Coşkun Erdoğan, İhsan Aydın, Haydar Turgay Yeşim ve Meral Seçilmiş olarak belirlendi.

Sabah saatlerinde Ankara’da yaşanan feci kaza sonrası; olay yerinde inceleme yapan Cumhuriyet Savcılığı ve Dışişleri Bakanlığı Personel Dairesi; hayatını kaybedenlerin kimlik tespit çalışmalarına devam ediyor. Savcılığın çalışmaları sonrasında olay yerindeki cesetler, cenaze araçları ile hastane morglarına kaldırılırken, çekici araçlar da yolu trafiğe açmak için çalışmalarına başladı.

Savcılık ve Bakanlık Personel Dairesi yetkilileri; yaptıkları çalışmalar neticesinde şu ana kadar bakanlık personelinden olan, 4 cesedin kimliğini tespit etti. Bunlar Ahmet Coşkun Erdoğan, İhsan Aydın, Haydar Turgay Yeşim ve Meral Seçilmiş olarak açıklandı. Kazada Meral Seçilmiş’in henüz ismi öğrenilemeyen 3 yaşındaki kızının da hayatını kaybettiği öğrenildi.

Öte yandan hastaneden alınan bilgiye göre, kazadan yaralı olarak kurtulan servis aracı şoförünün isminin Avni İlçe olduğu öğrenildi.