Ankaraspor’da hedefi Beşiktaş altetmek

Turkcell Süper Ligi'nin 24. haftasında Beşiktaş ile karşılaşacak olan Ankaraspor deplasmana gitmek üzere son antremanını yaptı.

Ankaraspor Teknik Direktörü Giray Bulak ise, İnönü Stadı’na bazı önemli futbolculardan eksik çıkacaklarını belirterek “Oyuncularla birlikte galibiyet yolunda şartlandık. Beşiktaş’ı yenmeye gidiyoruz” şeklinde konuştu. Öte yandan, Başkan Gökçınar, “Trabzonspor’a gidiyor” iddialarına cevap verdi.
Süper Lig’in 24.haftasında pazar günü İnönü Stadı’nda Beşiktaş’la karşılaşacak olan Ankaraspor, Batıkent’teki ASKİ Tesisleri’nde deplasman öncesi son antremanını bugün tamamladı. Ankaraspor Başkanı Hilmi Gökçınar, son iki haftadır takımın çıkışının çok iyi olduğunu söyledi. Bu yıl beş galibiyetin üçünün büyük takımlara karşı olduğunu hatırlatan Gökçınar, takımın moralinin çok iyi olduğunu ifade ederek, İstanbul’dan üç puanla döneceklerini söyledi. Başkan Gökçınar, bir gazetede kendi hakkında yer alan “Trabzonspor’a gidiyor” iddiasını “Şu an bütün düşüncem Ankaraspor’un ligde kalabilmesi, başarılı olabilmesi. Transferle ilgili konuları transfer zamanında konuşuruz” sözleriyle yanıtladı.

Teknik Direktör Giray Bulak ise, Beşiktaş maçı için, bütün konsantrasyonlarının kazanmak üzere olduğunu belirtti. Jaba, Batak, Kürşat, Mustafa Yalçın gibi önemli oyuncuların eksik olduğu kadroyla maça çıkacaklarını söyleyen Bulak, diğer oyuncuların gerekeni yapacağını ve tüm kadro olarak maçı kazanmak yolunda şartlandıklarını dile getirdi.

Bulak, “Beşiktaş maçını kazanmak istiyoruz. Güçlü bir takımız. İyi çalışıyoruz. İstanbul’a kazanmaya gidiyoruz” şeklinde konuştu.