Antalyaspor’dan Eto’o için açıklama!

Antalyaspor'da golcü oyuncu Samuel Eto'o ile ilgili kriz yaşanıyor.

Süper Lig'de deprem. Golcü oyuncu Samuel Eto'o'nun ara transfer döneminde Türkiye'deki kariyerini noktalama kararı aldığı iddia edilmişti.

Antalyaspor’da başkan Ali Şafak Öztürk ve hoca Leonardo’nun ayrılmasıyla Eto’o’ya teklif yağmaya başladı. Ancak Kamerunlu yıldızın Akdeniz ekibinden ayrılmayı kesinlikle istemediği ve takıma 4 kolla sarıldığı belirtildi.

Büyük hedeflerle başladığı sezonun ortasına gelirken kelimenin tam anlamıyla kabus dolu günler geçiren Antalyaspor’da Başkan Ali Şafak Öztürk’ün görevden ayrılması gözleri Eto’o’ya çevirdi.

Kamerunlu yıldızın mevcut durumda devam etmeyeceğini düşünen birkaç Süper Lig takımının yanı sıra Çin ve MLS ekipleri adeta sıraya girdi. Ancak FANATİK’in ulaştığı bilgiye göre Eto’o ise beklentilerin aksine takımına her zamankinden daha fazla sarılmış durumda.

Yıldız oyuncu ayrılık seçeneğini kesinlikle aklından bile geçirmiyor, sürekli takım arkadaşlarıyla toplantılar yaparak kötü gidişatı sonlandırmak için çalışıyor.

Öte yandan Ali Şafak Öztürk’ün Antalyaspor başkanlığını bırakmasının ardından ilk aday belli oldu. Daha önce Antalyaspor’da 5 yıl futbol oynamış Sancar Biçikçi aday olduğunu duyurdu. Eski Başkan Ali Şafak Öztürk ve yönetiminin kulübü borç batağında bıraktığını savunan Biçikçi, başkan seçilmesi halinde Eto’o hariç tüm yıldızları devre arasında satışa koyacağını söyledi.

FANATİK