Antalyaspor: G.Saray’ı ve Beşiktaş’ı yeneceğiz

Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Türkiye Kupası'nda Galatasaray'ı, Süper Lig'de ise Beşiktaş'ı yenerek yollarına devam edeceklerini söyledi.

Hasan Akıncıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ziraat Türkiye Kupası’nda Galatasaray gibi güçlü bir takım ile eşleşmelerinin çok önemli olmadığına dikkati çekti.

”Ziraat Türkiye Kupası’nda zayıf-kuvvetli takım ayrımı olmuyor, kupanın ayrı bir havası var. Tokatspor, Eskişehir’i Eskişehir’de yenerken, bize de kök söktürdü. Ligin havası farklı, kupanın havası farklı. Biz her zaman galibiyet için sahaya çıkıyoruz. Kupada Galatasaray’ı, Süper Lig’de Beşiktaş’ı yeneceğiz. Teknik heyet ve futbolcularımıza güveniyoruz.”

-BEŞİKTAŞ’I YENECEĞİZ-

Ankaraspor maçını bay geçtikleri için Süper Lig’in ilk maçını Beşiktaş’a karşı kendi sahalarında oynayacaklarına işaret eden Akıncıoğlu, şunları söyledi:

”Beşiktaş ile önemli bir müsabaka oynayacağız. Bu maçın Beşiktaş için önemi farklı. Çünkü hafta sonu kongreleri var. Beşiktaş’ın gücünü biliyoruz. Beşiktaş, Süper Lig’in güçlü ekiplerinden biridir. Ama biz puanlar almak istiyoruz. Süper Lig’de yolumuza devam etmek için Beşiktaş’ı yenmeliyiz. Seyircimizin tribün desteği olursa bunu başarırız. Ben ekibime güveniyorum. Sahaya her zaman yenmek için çıkıyoruz. Beşiktaş karşısında da bu böyle olacak. Bundan şüphem yok Beşiktaş’ı yeneceğiz.”