Appiah yoksa kandırıyor mu?

Ganalı oyuncunun, Zico'nun karşı çıkmasına rağmen Milli Takım kampına gitme kararı alması Fenerbahçe'de sıkıntıya yol açtı.

Ganalı oyuncunun, Zico’nun karşı çıkmasına rağmen Milli Takım kampına gitme kararı alması Fenerbahçe’de sıkıntıya yol açtı. Brezilyalı hocanın, Appiah’ın tavrına hayli sinirlendiği öğrenildi.

Fenerbahçe’nin Ganalı oyuncusu Appiah, Teknik Direktör Zico’nun yasağına rağmen Milli Takım kampına katılma kararı aldı. Gana’nın kaptanlığını da yapan yıldız oyuncu, izinli olduğu gerekçesi ile bugün ülkesine gidecek. Milli Takımı’nın maçını izlemek için İstanbul’dan ayrılmayı kafasına koyan ve biletini alan Appiah, Zico’nun onayı olmamasına karşın bu yorucu seyahate çıkacak.

Bildiğini okudu

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir sahalardan ayrı olan, Samandıra’da özel olarak çalışan ve bir ay içinde futbola dönmeyi hedefleyen Appiah, Gana Milli Takımı’nın doktorlarına görünmek ve takım arkadaşları ile görüşmek için Teknik Direktör Zico’nun otoritesini hiçe saydı.
Fenerbahçe’nin takım çalışmalarına katılmak için gün sayan ve sürekli tek başına idman yaparak, futbola dönme uğraşı veren Appiah’ın bu yolculuğu, önümüzdeki hafta Fenerbahçe’de yeni bir sıkıntı yaratacak.

Karşı çıkmıştı

Teknik Direktör Zico, Appiah’ın oynayamayacak derecede sakat olduğunu bildirip, “Milli takımının kampına gitmesi doğru değil, burada kalıp tedavisini sürdürmeli” diyerek, Gaziantepspor maçının sonrasında bu yolculuğa izin vermemişti