Araba arabanın üzerine düştü

Aşırı hız seyir halindeki otomobili park halindeki otomobilin üzerine uçurdu.

Önce bir kamyona çarpan otomobil, ardından da bir otomobilin üzerine düştü. Ters dönen otomobilin içinde sıkışan sürücü, itfaiye ekiplerinin kendisini kurtarmasını bekledi. İtfaiyenin kurtardığı sürücü kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.
Kaza, saat 03:00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, D – 100 Karayolu Edirne istikametinde seyir halinde olan Cemil Gün (34)’ün kullandığı 34 VL 8167 plakalı otomobil, aşırı hız nedeniyle yoldan çıkarak bariyerleri ve tel örgüleri aşıp yola paralel uzanan Kağıthane Gürsel Mahallesi Kuzuluk Sokak’ta park halinde olan 34 DY 6859 plakalı kamyona çarptı. Hızı kesilmeyen otomobil daha sonra da kamyonun hemen önünde park edilmiş olan 34 ZN 1139 plakalı otomobilin üzerine düştü. Otomobilin üzerinde ters dönen araçta sürücü Cemil Gün, sıkıştı. Kazayı gören vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen itfaiye ekipleri, Gün’ü kurtarmak için uzun süre uğraştı. Otomobilin içinde itfaiyenin çalışmalarını izleyen sürücü feci kazadan ufak sıyrıklarla kurtulmayı başardı. Kazanın şokunu üzerinden atamayan Gün, ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Arştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kazaya tanık olan vatandaşlar, otomobilin çok hızlı olduğunu söyledi. Bir görgü tanığı kazayı şöyle anlattı: “Bu kaza ancak filmlerde olur. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Araç çok hızlıydı; bariyerleri aşıp kamyona çarptı.”