Arda: Bizi işimizle konuşun

Esirgemeden albümü için düzenlenen geceye sanatçı kız arkadaşı Sinem Kobal ile birlikte katılan Arda Turan, çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Esirgemeden albümü için düzenlenen geceye sanatçı kız arkadaşı Sinem Kobal ile birlikte katılan Arda Turan, hazırlanan albümün çok anlamlı olduğuna değindi.

Galatasaray'ın genç kaptanı, ''Çok güzel bir çalışma olmuş. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Çünkü engelli insanlar yaşamlarını zor koşullarda sürdürüyor. Onlara güzel bir yaşam sunabilmek için böyle organizasyonlar yapmak lazım. Biz de elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız'' diye konuştu.
  
"SİNEM VE BEN İŞİMİZLE ANILMAK İSTİYORUZ"
Bu arada Arda'nın geceye sanatçı kız arkadaşı Sinem Kobal ile birlikte katılması büyük ilgi uyandırdı. Arda, kız arkadaşı Sinem Kobal'ı Başkan Adnan Polat ve takım arkadaşlarıyla tanıştırdı. Arda diğer yandan da medyadan konu hakkında ricada bulunarak hem kendisi hem de Sinem'in ilişkileri ile fazla gündeme gelmek istemediklerini de kaydederek ''İkimiz de işimizi çok seven insanlarız. Biz sadece işimizle gündeme gelmek istiyoruz'' diye konuştu.


 
"KİMSENİN BÖLÜCÜLÜK YAPMAMASI LAZIM"
Arda Turan, Diyarbakırspor'un, Bursaspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yaptığı maçlarda yaşanan olaylarla ilgili bir soru üzerine, ''Bu topraklar altında Lazlar, Türkler, Arnavutlar birlikte yaşamış. Bu ülke yaşamak için güzel, savaşmak için değil. Türk'ü, Kürt'ü, herkesin bunu bilmesi lazım. Hem Türkler, hem Kürtler, kimsenin bölücülük yapmaması lazım'' dedi.

"KEKO İÇİN UĞRAŞACAĞIM"
Elazığ'daki depremde anne ve kardeşi ölen ve onları evlerinin enkazında ararken çekilen görüntüleri medyada yer alan Keko Çiçek adlı çocuğun, formasını istediği hatırlatılan Arda, ''Benim bu konudan yeni haberim oldu. Federasyondan gerekli izni alabilirsem, Trabzonspor maçına Keko ile birlikte çıkmaya çalışacağım. Allah sabır versin, gerçekten çok zor bir şey yaşadılar. Dualarımız onlarla. Elimizden ne gelirse, Keko için yapacağız'' ifadesini kullandı.