Arda Turan M.City yolcusu!

Galatasaray'ın genç kaptanı Arda Turan'ın Manchester City'e gideceği iddia edildi.

Galatasaray’da havalar soğuk.

Bir yandan taraftarların gösterdiği gerilim, diğer taraftan idmanlara tesir eden kavgalar. Bir yandan da Arda Turan’ın durumu. Arka arkaya gelen bu sahneler, hem yönetimi hem de Arda’yı çare aramaya yöneltti. Yönetim Arda için formül buldu ve Manchester City takımı ile hemen hemen anlaşmaya vardı.

İngiltere takımının iki patronu var, biri sahibi Arap olan Şeyh Haldun Ebubekir, başkanı ise Şeyh Mansur. Arda’yı yakından takip eden ve futboluna hayran kalan Başkan Mansur “Arda’yı sezon sonunda takımımızda göreceğiz. Bir Türk futbolcusunun aramızda olması bizi çok mutlu edecek. Arda’nın başka takıma gitmesine razı değiliz. Biz de bu futbolcu için her şeyi yapacağız. Bunun için Galatasaray’la anlaşma sağlandı dersek yalan olmaz.” dedi.

Bu arada Manchester City takımın başkanı, Arda’yı transfer etmekle kalmayacak, bir de Galatasaray’ın Riva’da bulunan arsası için yönetim ile masaya oturacak. Şeyh Mansur Riva’ya talip olduklarını burada yapılacak her şeyi karşılamak için hazır oldularını ifade etti.

Servet CSK Moskova’ya, Caner Galatasaray’a

Galatasaray’da Rijaard’ın son maçlarda takımda yer vermediği Servet’e birkaç takım talip olurken, kiralik olarak Galatasaray’a gelen Caner için yönetim bir formül buldu.

Son zamanlarda düşük performans sergileyen ve dolayısıyla önümüzdeki sezon Rijkaard’ın kadroda düşünmediği Sevet ile görüşecek olan futboldan sorumlu yetkililer, Caner ile Servet’i takas etmeyi planlıyor. Milli futbolcu da bu takasa sıcak bakıyor.

Hürriyet