‘Artık korkulan bir takım olduk’

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Tahir Tekin Öztan, başarıya kenetlenmelerinin ve oyuncularındaki inancın korkulan bir ekip olmalarını sağladığını belirtti.

Hafta sonunda Ankara’da Türk Telekomspor ile karşılaşacaklarını hatırlatan Öztan, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: ”Ankara’da futbolseverlere futbol şöleni izletmeyi amaçlıyoruz. Rakibimiz Türk Telekom’u sezonun ilk yarısında 4-2 yendik ve rövanşı vermeyeceğiz. Çünkü, yaptığımız nokta ve yerinde transferlerle güçlendik. Başarıya kenetlenmemiz, oyuncularımızdaki hırs ve inanç korkulan bir ekip olmamızı sağladı. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ilerdeki maçlarında ne denli güçlü bir takım olduğunu gösterecek, klasmanda hak ettiği yere yükselecek.”

Öztan, bir süreden beri sakat olan Süleyman ve Turan’ın iyileştiğini, bu futbolcularla birlikte yeni transferleri Halit’in de takıma katıldığını ifade ederek, ideal kadrolarıyla mücadele edecekleri Telekomspor maçından iyi bir sonuçla Gaziantep’e döneceklerine inandıklarını sözlerine ekledi.