Aşk-ı Memnu’nun Nihal’inden itiraf

Aşk-ı Memnu'da oynadığı Nihal karakteriyle tanınan Hazal Kaya dizide niye çarpık çurpuk yürüdüğünü açıkladı. Ayrıca dizideki yürüyüş tarzlarının çok eleştirilerildiğini de belirtti.

Aşk-ı Memnu dizisinde Adnan Ziyagil’in kızı Nihal Ziyagil’i canlandıran oyuncu Hazal Kaya, rol aldığı dizi ve yaşamı hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Hazal Kaya, bir ödül törenine katıldı. Törende dizideki kıyafetlerinin aksine sade ve şık giyim tarzıyla dikkat çeken Kaya, tören çıkışında yaşıtı olduğu hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı ve onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Dizideki gösterişli kıyafetlerinin aksine sade olmayı sevdiğini söyleyen Hazal Kaya, dizide topuklu ayakkabılarıyla yürüyüş tarzlarının eleştirilmesine de değinerek, “Kimileri dizideki yürüyüşlerimizi eleştiriyor, buna da anlam veremiyorum.

Günde 6 saat topuklu ayakkabı giyince ister istemez yürüyüşümüz değişiyor” dedi.Aşk-ı Memnu’ dizisinde oyuncuların giydiği her şeyin moda olmasının sorulması üzerine; ‘Evet böyle bir durum var. Aşk-ı Memnu bir moda dizisi oldu” dedi.

BOŞ ZAMANLARINDA NE YAPIYOR?

Genç oyuncu, “Kendime çok az zaman ayırabiliyorum. Bu ayırdığım zamanda da bana yarar sağlayacak şeyler yapıyorum. Bol bol film izliyorum, kitap okuyorum ve tango dersleri alıyorum” diye konuştu.