Avcı’dan Beşiktaş’a cevap

Abdullah Avcı,Beşiktaş tribünlerine cevap verdi.

Oğlunun, siyah-beyazlıların altyapısında olduğunu söyleyen Abdullah Avcı, “Ben koşa koşa gidip Asi Ruh belgeselini seyretmiş adamım” diyerek, kendine tepki gösteren Beşiktaş tribünlerine cevabını verdi.

Beşiktaş maçında, İnönü Stadı’ndaki taraftarın tepkisini alan İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın, siyah-beyazlılarla olan gönül bağını ortaya koydu.

Beşiktaş içerikli, “www.haber1903.com” sitesine konuşan Avcı, siyah-beyazlı taraftarın kendisine haksızlık yaptığını belirterek, “Bana ‘Cim-Bom’un uşağı’ yakıştırması yaptığında çok sinirlendim. Galatasaray teklif yaptı kabul etmedim. Bu mu uşaklık? Galatasaray’ı geçen sezon son dakika golüyle yendim. Bunlar neden konuşulmuyor? Bu sezon Fenerbahçe’yi mağlup eden de benim takımım değil mi? İnönü’de aleyhte bağıranlar geçen sezonu ne çabuk unuttular. Sivas’ı yenerek Beşiktaş’ın şampiyonluk yolunda önünü açmış olmadık mı?” dedi.

Başarılı teknik adam şöyle devam etti: “Bana küfür edenler, oğlumun Beşiktaş alt yapısında futbol oynadığını biliyorlar mı? Eve gittiğimde oğlum dedi ki: ‘Baba, Beşiktaş taraftarı sana neden küfür etti?’ Ne cevap vereceğimi bilemedim. Ben Çarşı’nın filmi olan “Asi Ruh” belgeselini koşa koşa gidip izlemiş bir adamım.”

Bu arada ettiği küfrün hakeme değil, Tello’ya olduğunu belirten Abdullah Avcı’ya, Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren’den yanıt geldi. Düren, “Beşiktaş forması ve formasında Türk bayrağı taşıyan bir oyuncumuza yapılan bu hakareti tüm camiaya yapılmış kabul eder ve hocadan bu konuda özür beklediğimizi ifade etmek isteriz” dedi.