Avrupa’ya kapak oldu

Cindy Crawford'a benzerlik Tülin Şahin'in yolunu açtı. 'Sivaslı Cindy' diye bilinen manken, Avrupa'da paylaşılamıyor. Son 1 ayda 6 Avrupa ülkesinde dergi kapağı oldu.

Gerçek top model

Top model kavgalarının yaşandığı podyum dünyasında Tülin Şahin, bir ay içinde Avrupa’da altı ayrı dergiye birden kapak olarak bu konuda farklılığını kanıtladı….

Girmediği kılık kalmadı
Mankenler kendi aralarında top model kavgası yaşarken, Tülin Şahin çoktan kendini yurtdışında kanıtladı bile. Uzun zamandır Avrupa’da çeşitli dergilere kapak olan Şahin en sonunda kendi rekorunu kırdı. Ve bir ay içinde tam altı dergiye birden kapak oldu. İspanya, Almanya, İtalya, Norveç, Danimarka ve İsveç’de yayınlanan dergilerde Şahin, kılıktan kılığa girdi.

Hem iş hem de tatil yaptı
Bu kadar kısa zamanda böyle kapsamlı bir çalışmanın kendini yormadığını söyleyen Tülin Şahin, çekimler sırasında çok eğlendiğini anlattı. Meksika, İsviçre, Avusturya, New York ve Milano’da gerçekleşen çekimler sırasında bu ülkelerde gezme ve tatil yapma fırsatı da bulan ünlü manken, bu başarısının gururunu yaşıyor.