Avsar bagista herkesi geçti

ISTANBUL - Hasta çocuklarin isteklerini gerçeklestiren Bir Dilek Tut Dernegi, 850 bin YTL topladi. En yüksek bagis ise 100 bin YTL ile Hülya Avsar'dan

Hayati tehlikesi olan hastaliklarla mücadele eden 3 – 18 yas arasi çocuklarin bir dilegini gerçeklestirme misyonuyla Akbank sponsorlugunda kurulan dernegin gecesine is ve sosyete dünyasindan 450 davetli katildi.

Erçetin katilmadi

Davetiyelerin 150 YTL’den satildigi geceyi Rana Erkan sundu. Kerem Görsev ile Allan Harris ise müzikleriyle geceye renk katti. Hülya Avsar, Nurettin Hasman – Eda Taspinar, Suzan Sabanci Dinçer – Ruken Metin Mizrakli, Vedat Alaton, Nilüfer Zapçi, Esra – Sinan Gürsoy, Tilda – Erol Tezman, Erdem Kiramer – Harika Güral, Deniz – Haluk Berdan, Siren Ertan – Gökhan Çarmikli da katilimcilar arasindaydi.

Davetlilere Candan Erçetin’in besteledigi “Bir Dilek Tut” adli parçanin CD’leri hediye edildi. Sahneye çikmasi beklenen ancak rahatsiz oldugunu bildiren Erçetin’in, ayni gece kiz arkadaslariyla balikçida görülmesi dikkat çekti.

850 bin YTL

Gecede 12 mücevher firmasinin özel tasarladigi incili mücevherler, açik artirmaya çikarildi. 13 parça mücevherden elde edilen toplam gelir 850 bin YTL’yi buldu. Bazi davetliler, kendi takilarini çikarip dernek yararina satilmasi için verdi.

En yüksek bagis ise Hülya Avsar’dan geldi. Satin aldigi kolyeye 100 bin YTL ödeyen Avsar, “Satin aldigim takiyi programlarimda takacagim. Insanlar artik maddiyata bakiyor ama aslinda maddiyat mutluluk getirmiyor” dedi.

‘Bazi insanlar dayagi hak ediyor!’

Avsar, Deniz Akkaya’nin sevgilisi Murat Aslan tarafindan dövülmesiyle ilgili sorular üzerine, “Dayak cennetten çikmadir. Bazi insanlar dayagi hak edebiliyor ama ben dayaga karsiyim. Kizim Zehra’yi da hiç dövmedim ama çok hak ederse bir tokat atabilirim” dedi.